Ubytovanie

V našom ubytovacom zariadení máte na výber viaceré možnosti ubytovania.

Domček "Gýmeš"

Domček "Gýmeš" pozostáva z dvoch plne vybavených apartmánov. Každý apartmán je vybavený predsieňou, obývacou izbou s rozkladacou pohovkou, plne vybavenou kuchynskou linkou, jedálenskou časťou, samostatnou spálňou s dvomi lôžkami, samostatným WC a kúpeľňou. Suterén Domčeka pozostáva z malej spoločenskej miestnosti, dvoch dvojlôžkových izieb a sociálneho zariadenia.

Kapacita jedného apartmánu 4 osoby. Kapacita celého domčeka je 12 osôb.

Pavilón "Tribeč"

Pavilón "Tribeč" pozostáva z jednej samostatnej trojlôžkovej izby s vlastným sociálnym zariadením a zo štyroch ubytovacích jednotiek. Každá ubytovacia jednotka pozostáva z dvoch izieb s rozdelením na 3-4 lôžkové a má svoje vlastné sociálne zariadenie. 

Súčasťou pavilónu "Tribeč" je kuchynka.

Kapacita pavilónu je 30 osôb.

Pavilón Dúň

Pavilón "Dúň" pozostáva z dvoch 2-lôžkových izieb s vlastným sociálnym zariadením a ôsmych ubytovacích jednotiek. Šesť ubytovacích jednotiek pozostáva z dvoch dvojlôžkových izieb s vlastným sociálnym zariadením a dve ubytovacie jednotky pozostávajú z dvoch trojlôžkových izieb s vlastným sociálnym zariadením.

Hostia ubytovaní v pavilóne "Dúň" majú možnosť využívať kuchynku v pavilóne "Tribeč".

Kapacita pavilónu je 40 osôb.

Pavilón "Gaštan"

Pavilón "Gaštan" pozostáva z troch samostatných dvojlôžkových izieb a z ôsmych ubytovacích jednotiek. Každá ubytovacia jednotka pozostáva z dvoch dvojlôžkových izieb s vlastným sociálnym zariadením.

Hostia ubytovaní v pavilóne "Gaštan" majú možnosť využívať kuchynku v pavilóne "Tribeč".

Kapacita pavilónu je 38 osôb.

Spoločenské miestnosti

Ponúkame aj možnosť prenajatia spoločenských priestorov na organizáciu rôznych udalostí. V prípade záujmu vieme zabezpečiť aj stravu. Na výber máte väčšiu spoločenskú miestnosť v pavilóne "Tribeč" s kapacitou do 50 ľudí a menšiu spoločenskú miestnosť v suteréne domčeka "Gýmeš" s kapacitou do 25 ľudí.

V suteréne domčeka "Gýmeš" sa nachádzajú ďalšie dve dvojlôžkové izby.

Klubovňa

Naši ubytovaní hostia majú možnosť využívať priestory Klubovne neobmedzene počas celého pobytu. V Klubovni majú k dispozícii obývaciu časť s TV, stolným tenisom a taktiež detský kútik pre najmenších. V priestoroch klubovne sa môžu pripojiť na bezplatnú sieť Wifi.

© 2019 Ubytovanie u Forgácha. Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky